Etkinlik Video Çekimi

Ida Creative Works, her türlü etkinliğiniz için profesyonel çekim ekibi ve ekipmanları ile Etkinlik Video Çekim hizmeti sunmaktadır. İster havadan, ister yerden hareketli isterseniz de canlı çekimleriniz için hizmetinizdeyiz.

Bin bir zahmet ile hazırlanan en özel etkinliklerinizi, daha geniş kitlelere en kaliteli şekilde ulaştırmanız için "Etkinlik Video Hizmeti" sunmaktayız. Etkinlikler artık hayatımızın vazgeçilmez birer unsuru olmuş. 

Özellikle dijital ve sosyal medya mecralarının video paylaşma özellikleri ile insanlar her anını en etkileyici şekilde sergilemek ya da bu anları sergileyecek yerlerle etkileşim halinde olmak istiyor. 

Müşterileriniz, bayileriniz, çalışanlarınız, hedef kitleniz ile doğrudan etkileşim ve iletişim halinde olduğunuz etkinlerinizi, o an sizlerle olamayan veya olamayacak daha geniş kitlelere daha uzun zamanlar hitap edebilmeniz için Etkinlik Videoları en iyi çalışmaların başında gelmektedir.

Etkinlik Video Çekimleri, etkinlik sırasında kitlelerle buluşması için “Canlı Video Çekimi” olarak yapılabildiği gibi etkinlik sonrası paylaşımlar için post prodüksiyon sürecinden geçmiş özel videolar olarakta kurgulanabilmektedir.

Her amaca uygun olarak “Etkinlik Video Çekim” işleriniz için profesyonel çekim ekiplerimiz, profesyonel kamera, lens, gimbal, slider, drone, Jimmy Jib ve canlı yayın ekipmanları ile hizmetinizdeyiz.

')