Havadan Video Çekimi

Ida Creative Works, tüm “Havadan Video Çekim” işleriniz için uzman havadan görüntüleme ekibi ile multikopter, drone çekim hizmetleri vermektedir.

Film, reklam filmi, tanıtım filmi, klip çekimi, etkinlik çekimi, ürün ve hizmet çekimi gibi prodüksiyon işleriniz için ihtiyaç duyulan “Havadan Görüntüleme Hizmetleri” profesyonel havadan görüntüleme ekibimiz ve son teknoloji multikopter, drone, kamera, lens, gimbal gibi ekipmanlarımız ile gerçekleştirilmektedir.

Gelişen teknoloji ile izleyicide en iyi etkiyi verecek görüntülerin elde edilmesi için tasarlanan profesyonel havadan görüntüleme ekipmanları, yüksek irtifalarda kaliteli görüntüler elde etmenizi sağlamaktadır. Bu ekipmanlar sayesinde, uçak ya da helikopter gibi bütçesi yüksek teçhizatlar kullanmadan havadan video ve fotoğraf görüntüleri elde edebilirsiniz. 

Ida Creative Works profesyonel partner iş ortakları ile havadan görüntüleme ihtiyaçlarınızda size en iyi görüntüyü elde etmeniz için son teknoloji ekipmanlar kullanmaktadır.

Havadan video ve fotoğraf çekimleriniz için sertifikalı havadan görüntüleme ekiplerimiz profesyonel dron ve çekim ekipleri ile sizlerin hizmetindedir...

')