Instagram Video Çekimi

Ida Creative Works, kişi, marka ve şirket hesapları için özel olarak Instagram Video Çekim Hizmetleri sunar.

Bir çok kişi ve marka tarafından ürün ve hizmetlerinin tanıtmı için en etkili mecralardan biri olan Instagram’da her geçen gün artan rekabetten dolayı daha kaliteli içerik arayışı ortaya çıkmakta. Bu sebepten dolayı Ida Creative Works sahip olduğu çekim stüdyosu, çekim ekipmanları ve deneyimli kadrosu ile size özel “Instagram Video Çekim” hizmetleri sunmakta.

İhtiyaçlarınıza yönelik dış çekimler, stüdyo çekimleri, masa başı video içerik hazırlama konusunda Instagram Özelinde hizmet vermeketeyiz.

Özelleştirilmiş Instagram Video Çekim hizmetleri, sizi pahalı içerik üretimlerinden kurtaracak, kaliteli video içerik sahibi olmanızı sağlayacak, sürekli video içerik üretmenizi kolaylaştıracak özel bir prodüksiyon hizmetidir

.Instagramın tüm video içerik yapılarına uygun formatta video hazırlayarak, takipçileriniz ve müşterileriniz etkili bir iletişim kurmanızı sağlıyoruz.

Üstelik bunu profesyonel ekip ve ekipmanlar ile gerçekleştiriyoruz. İçerikler tamamen sizin ihtiyacınıza yönelik hazırlanırken Instagram kitlesine ve yapısına uygun şekilde hazırlanıyor.

')