Masa Üstü Video

Masa üstü video, elinizde olan görüntülerin ve metinlerin kullanılarak, tanıtım ve satış için sadece kurgu ve montajı yapılarak hazırlanan video çeşididir.

Ida Creative Works, normal video çekimlerinin haricinde elinizde olan dökümanlardan sizler için özel video çalışmaları hazırlar.

Uzman montaj ekibi, elinizdeki görsel ve metinler ile amaçlarınız doğrultusunda özel programlar ile hızlı ve etkili videolar üretir.

Firma tanıtımları, marka tanıtımları, ürün tanıtımları, dijital medya içeriği üretim süreçleri, satış odaklı fiyat ve kampanya çalışmaları için etkili ve hızlı bir video modelidir.

Fotoğraf, metin, video içerikleriniz montaj programlarında özel efektler ile hareketlendirilerek etkili mesajlar ortaya çıkmasını sağlar.

Özellikle e-ticaret ve perakendeciler için uygun çalışmalar olup, düzenli ve etkili video içeriklerine sahip olmak isteyen herkes için uygun bütçeli video modelidir.

Dijital mecra ve ekran reklam çalışmaları için Ida Creative Works video ekibi sizler için kaliteli ve etkili videolar hazırlar.

')