E-ticaret Yazılımı

Ida Creative Works, internetteki satışlarınızı arttıracak, ürünlerinizin müşterileriniz ile buluşmasını sağlayacak gelişmiş “E-ticaret Yazılımları” hazırlamaktadır.

Artan İnternet kullanımı, internetten alışverişi ve rekabet ortamında rakiplerinizden önde olmanız, alternatif bir satış kanalı ya da direkt satış için işinize özel "E-ticaret Yazılımlarını" deneyimli partner ortaklarımız ile hazırlamaktayız.

İnternet'teki varlığınız için ihtiyaç duyacağınız, ürün çekimleri, ürün tanıtımları, reklam çalışmaları ile birlikte ürünlerinizi müşterileriniz ile en iyi şekilde buluşturmak ve iş süreçlerinizi kolaylaştırmak için bir çok özelliğe sahip özel e-ticaret sitesi ve yazılım çözümleri alanında da hizmet veriyoruz.

 İşinize ve ürünlerinize özel yeni teknolojilere uygun e-ticaret tasarımlarını yapıyoruz.

Operasyonunuzu kolaylaştıracak özel İçerik Yönetim Sistemi hazırlıyoruz.

Ürünleriniz için dilerseniz özel fotoğraf ve video çekimleri yapıyoruz.

Dilerseniz kategori ve ürün tanımlamalarını yazarak web sitenize ekliyoruz.

Online Ödeme için sanal pos çözümlerinizi entegre ediyoruz.

Sanal Pazar Yerleri için entegrasyon sağlayacak yazılımları geliştiriyoruz.

Ürün ve kampanya, sipariş, rapor, kargolama için özel modüller hazırlıyoruz.

Gelişmiş bir SEO altyapısı ile rekabet gücünüzü arttırıyoruz.


Türkiye 2019 E-Ticaret Raporu
Türkiye’de, internetten alışveriş yapan kişi sayısının 39,3 milyona, harcama miktarının ise yıllık 11,5 milyar ABD Doları’na ulaştığı belirlendi.

Global sosyal medya ajansları We Are Social ve HootSuite’in, istatistik ajansı Statista ile ortaklaşa hazırladıkları “Dijital Türkiye 2019 E-Ticaret Raporu”na göre, önceki yıl 31,7 milyon olan internetten alışveriş yapanların sayısı 2018’de 7,6 milyon kişi arttı.

ABD Doları cinsinden hazırlanan rapora göre, 39,3 milyon kişi geçen yıl internetten 11 milyar 480 milyon dolar tutarında harcama yaptı.

Dijital pazarlarda en fazla harcama 5 milyar 198 milyon dolar ile tatil/seyahat için yapıldı.

Elektrikli ev aletleri, elektronik, cep telefonu gibi ürünlere 2 milyar 61 milyon dolar harcanırken, giyim, kuşam için harcanan para 1,3 milyar dolar oldu.

Bu iki kalemi sırasıyla oyuncak ve hobi ürünleri (1 milyar 125 milyon dolar), mobilya ve aksesuarları (1 milyar 56 milyon dolar), yiyecek/içecek (412 milyon dolar), video/oyun (268 milyon dolar), dijital müzik (60 milyon dolar)

')