Web Tasarım Yazılım

Ida Creative Works, kişileri markalar ve projeler için özel web tasarım ve yazılım geliştirmeleri de yapmaktadır.

Her geçen gün artan İnternet kullanımı ve tüketici alışkanlıkları ile beraber, kişi, kurum ve markaların İnternet varlığı ve imajı o kadar büyük önem arz etmekte. Hedef kitleler artık bir konu ya da kişi incelemesi yaparken, bir ürün satın almak isterken, bir marka hakkında fikir sahibi olacaksa önce arama motorlarında bir araştırma içerisinde oluyor. Sizin İnternet bu aramaları doğru karşılayarak yönlendirme yapabilmeniz için günümüz alışkanlıklarına ve teknolojilerine uygun web sitesi sahibi olmanız gerekmektedir.

Ida Creative Works, herkese, her sektöre, her projeye uygun, günümüz teknolojilerini destekleyen, İnternet kullanıcıların beğenilerini, beklentilerini karşılayan tüm cihazlarda doğru çalışacak şekilde kurgulanmış responsive yapıda web tasarım hizmeti sunmaktadır.

Ayrıca, işinizde ihtiyaç duyacağınız, CRM, Stok Takip, Ön Muhasebe, İş Takip gibi bir çok alan için özel yazılımlar geliştirmektedir.

Mobil dünyada varlığınız için yine özel mobil uygulama geliştirmeleri de hizmetlerimiz arasındadır.

Ida Creative Works, tüm web tasarım ve yazılım işleri için alanında uzman deneyim partner ortaklar ile çalışmakta olup, ana iş kalemi dışında istek ve ihtiyaçları dahilinde müşterilerine bu hizmeti sunmaktadır.

')