Etkinlik Çekimi

Ida Creative Works, kurumsal etkinliklerinizde bu özel anları en iyi görüntüleyecek, imajını yansıtacak özel “Etkinlik Fotoğraf Çekimi” vermektedir.

Hedef kitle ile daha fazla iletişim ve etkileşim içerisinde olmak için düzenlenen veya yer alınan etkinlikte varlığınızı en iyi yansıtacak bir arşivin oluşturulması, daha sonrasında bunları reklam ve tanıtım malzemesi olarak kullanmanız için kaliteli görüntülere sahip olmanız gerekmekte. Tam da bu noktada Ida Creative Works, profesyonel fotoğraf ekibi ve sahip olduğu profesyonel kamere ve ekipmanları ile var olduğunuz etkinliklerde sizi en iyi temsil edecek “Etkinlik Fotoğraf Çekim Hizmeti” vermekte.

Etkinlik çekimleri arasında konser fotoğraf çekimi, festival fotoğraf çekimi, kongre fotoğraf çekimi, açılış ve sergi fotoğraf çekimi, fuar fotoğraf çekimi, toplantı ve seminer fotoğraf çekimi, lansman fotoğraf çekimleri gelmektedir.

Etkinlik sırasında gelişen bütün olaylar, tüm davranışsal eylemler, kısacası etkinliğin her anı kaliteli bir tecrübeye sahip olan etkinlik fotoğrafçısı ile yakalanarak firmalara görsel bir sunum hizmeti verilmektedir.

')