Moda Çekimi

Ida Creative Works, moda ve tekstil ürünleriniz için özel olarak hazırlanmış konsept çekimlerini profesyonel ekibi ve ekipmanları ile gerçekleştirmekte.

Dijital satış kanallarının artması ile birlikte Moda & Tekstil sektörü için görsellerin değeri de o derece artmış durumda. Hem basılı kataloglarda kullanmak hemde dijital satış kanallarında sergilemek için yüksek kaliteli profesyonel çekimlere olan ihtiyaç her geçen gün artıyor.

Bu sebeple Ida Creative Work, markalar ve üreticiler için özel “Moda & Tekstil Fotoğraf Çekimleri” gerçekleştiriyor. Kataloglarınızda veya dijital satış kanallarınız da kullanabileceğiniz yüksek kaliteli çekimleri profesyonel fotoğrafçılarımız ve sahip olduğumuz yeni nesil kamera ve ekipmanları ile gerçekleştiriyoruz.

İster üretim yerinizde ister mağazanızda, isterseniz dışarıda ya da sahip olduğumuz stüdyoda ekiplerimiz tarafından özenle tüm fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Çekimelrin ardından dilerseniz kullanım alanlarınıza göre fotoğraflarınızı farklı şekilde ölçeklendirilmiş versiyonları ile sizlere teslim ediyoruz.

')